Nasze podejście

Efektywna praca

w zawiłym świecie IT wymaga wyważonego podejścia: dlatego każde zlecenie traktujemy absolutnie wyjątkowo.

Wykorzystujemy najlepsze praktyki analizy biznesowej, aby zaoferować Ci rozwiązania, które najlepiej odpowiedzą na indywidualne potrzeby Twojej firmy.

Mamy wiele narzędzi
w naszym bogatym przyborniku.

By zawsze przyczyniały się do właściwych efektów,
kierujemy się następującymi zasadami:

Ludzie przede wszystkim

Wolimy bliską współpracę z ludźmi i rozwiązanie ich prawdziwych problemów zamiast produkować rozwlekłych raportów, których i tak nikt nie czyta.

Pozostajemy bezstronni

Jesteśmy obiektywni i bezstronni. Nie preferujemy żadnej technologii ani nie reprezentujemy żadnego dostawcy oprogramowania. Nie twierdzimy, że „chmura” lub „mikrousługi” to panaceum na wszystkie problemy.

Siła tkwi w eksperymentach

Jesteśmy wielkimi zwolennikami eksperymentowania i tworzenia prototypów jako najlepszych sposobów na weryfikację założeń.

Dociekamy właściwego problemu

Poświęcamy dużo czasu i uwagi, by mieć pewność, że próbujemy rozwiązać właściwy, a nie jakikolwiek problem.

Eliminujemy zbędny żargon

Mówimy o technologii prosto i bez modnych sformułowań. Z naszych ust nie usłyszysz modnych haseł lub oklepanych frazesów takich jak „synergia”, „rewolucja”, czy „zmiana paradygmatu”.

To mały krok dla człowieka, ale…

Podejmowanie się wielkich zmian wymaga wzajemnego zaufania. Wolimy najpierw wspólnie zając się mniejszymi problemami, by z czasem zwiększać poziom ich trudności w miarę nabierania wiary w swoje możliwości po obu stronach.

Narzędzia

W naszej pracy czerpiemy inspiracje
z następujących podejść: